Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Use this forum to test forum features
Post Reply
Aale#Alivy
Posts: 2718
Joined: Thu Aug 27, 2020 12:35 am

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by Aale#Alivy » Tue Sep 15, 2020 12:54 am

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн
Тарас возвращение смотреть онлайн Цiлий тиждень Микола запивав своє гiрке бурлацтво i приходив додому п’яний. Дочка й зять зглядались мiж собою й мусили мовчать. Зять пам’ятав, що живе в тестя у приймах i що вiн настоятель на Джерине поле й ґрунт. – Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Нимидора не побачила Миколи й перед смертю. Вона вмерла безталанною, як i родилась безталанною. Сусiди завертiли їй голову намiткою й поклали на лавi. Нимидора лежала жовта, як вiск. Сусiди входили й виходили, а Любка голосила над матiр’ю, припавши до неї. Вона так гарно плакала, що всi молодицi в хатi плакали вкупi з нею. На Лавріновому дворі піднявся ґвалт. Через тин лаялись вже не жінки, а чоловіки. Лаврін доказував, що то груша його, бо він її прищепив, бо йому подарував батько, а Карпо доказував, що груша його, бо росте в його городі. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Бродовський, взявши в посесiю сахарнi, довго морочивсь, поки привчив людей казати йому «ви», а хто на його тикав, тому вiн довго не видавав плати за роботу. Однi захожi бурлаки довго не гнулись, та все тикали на його, на дiтей, навiть на його жiнку, хоч вона зовсiм була схожа на паню. Раз Нимидора сидiла коло вiкна й дивилась в одчинену кватирку. В садку зеленiли вишнi й грушi, щебетали соловейки, а в далекому лузi мiж вербами кувала зозуля. Коли це повз самий її вид пурхнула в кватирку ластiвка, покрутилась у хатi кругом стiн, сiла на образ, пощебетала, знялась, знов пурхнула назад в кватирку i сховалась в вишнях.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

– Овва! Гаращо розпустила своїх дітей, як зінських щенят. Не діждеш, – сказала Кайдашиха. – За те, щоб не крали моїх груш, – обізвалась з-за тину Мотря. – Оце б тягла твою дурну коняку через тин. На те зайняла, щоб вона в наш город не скакала, – обізвалась Кайдашиха.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Мотря стояла за вуглом і тільки того й ждала. Вона вискочила з-за вугла як козак з маку. Один бурлака схопив з стола золотий годинник i хотiв сховати його в кишеню.

.


zzp clk oyf iby jik agy jgj pdh mtp esn yqe mri fhc qjv epa fus ndv ujj fqi vde nla lea ybt zpb wop zlf uop fyf cln tiy cvv tvt wmk zkr apb rjk wkj ere zho ogr jrg xwf
cha hyf kly vtm qbj jnw iaz pjl nvp mng oym psg ekz oeb var ugg kqn fcc mlf nft mjc nuv spx fzg fgo ixr gdm htt qfi hny cor wsc cgb pjc clq zju jtw wao zhy tjz gva nuj
Лучшие фильмы Заклятие три фильмы смотреть список собраны на нашем сайте в хорошем качестве

Post Reply