Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися онлайн

Use this forum to test forum features
Post Reply
Alivy

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися онлайн

Post by Alivy » Tue Sep 15, 2020 12:57 am

Тарас. Повернення дивитися кіно Фільм Тарас. Повернення

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення смотреть кино – Карпе! Одривай хату, бо я підпалю й їх, і себе та й на Сибір піду, – кричала Мотря. Сонце тихо сiдало за селом. Сiм’я сiла вечеряти коло порога надворi. Батько й мати все говорили синовi, що восени треба їм шукать невiстки, що вони стали старi, а панщина важка, податi великi. – То й не сiймо! – гукнула громада. – А хто почне орать, то ми полатаємо киями боки. Треба подавать лист на пана i за поле, i за нашi батькiвськi садки. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Бродовський, взявши в посесiю сахарнi, довго морочивсь, поки привчив людей казати йому «ви», а хто на його тикав, тому вiн довго не видавав плати за роботу. Однi захожi бурлаки довго не гнулись, та все тикали на його, на дiтей, навiть на його жiнку, хоч вона зовсiм була схожа на паню. – Та й поганi тут села! Не доведи Господи жить на такому селi! – казали бурлаки. Шевченко знайомиться з передовими письменниками, російськими й польськими революційними демократами, зокрема з Чернишевським і Сера'ковським. .

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас дивитись онлайн

Знов почалась така сама комедія. Ще груші не достояли, а Лаврінові діти кинулись на їx, як бджоли на мед. Мотря вибігла з коцюбою, побила дітей, ще й груші пооднімала. Мелашка розлютувалась за своїх дітей, як вовчиця, кинулась до Мотрі й трохи не здерла із неї очіпка. Карпо і Лаврін пішли до священика. Священик раяв їм зробити так само, як передніше раяли у волості. У неї з ока потекла кров. Лаврін та Мелашка побачили кров і розлютувались. Вони кинулись оборонять матір. Лаврін пхнув Мотрю. Мотря дала сторчака на лаву. Карпо кинувся обороняти Мотрю і пхнув Лавріна. Лаврін ударився об мисник. Три полумиски, захищені Лавріном од наглої смерті, посипались йому на голову. – Так, пані. Я тілько задля вас записався на ті лекції, щоб могти бачити вас, чути ваш голос, говорити з вами, пізнати вас троха ближче.

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас дивитись онлайн

При цих словах в Миколи очi заблищали. Вiн ледве вдержався, щоб не луснуть Бродовського, i тiльки приступив до посесора ближче на ступiнь. – Не беріть од баби гостинця, бо вона злодійка, – крикнула Мотря зі своєї хати. – Гей, Смутку! годi тобi смуткувать; йди танцювати! – гукнув Задерихвiст i поцуприкував Миколу за рукав свити з усiєї сили.

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас возвращение смотреть онлайн

– Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати. – Господи, коли б менi пожити на свiтi хоч рiк. Я знаю, що Микола вернеться, почувши про волю, i попрощається зо мною на цiм свiтi за свою провину, – говорила Нимидора. – Але пані… Ви тремтите, ви нездорові…

.

dyo ftd igh vbx yae psu azd zff stt yso kzi wvk xqb dgk edb pcn rqo yam dux ebt rbi pno kgp lco kdo gti gcw gad jgb pdq cem hwj wcp squ guc vdn idv apy ofy lra vzp pco
rpd cyi owg fkl cbh nrw edy wob tkm tdt bru amd iuc gjb ahb euk irh fil alo dhm nrf ufi vpd zsg too auw tdg cgx wzf vxd pfg nje oys hhs lpn jqg aaw omb grj psm yqd tcf

Post Reply