Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення онлайн фільми

Use this forum to test forum features
Post Reply
Alivy
Posts: 3666
Joined: Sun Aug 30, 2020 3:32 pm

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення онлайн фільми

Post by Alivy » Tue Sep 15, 2020 1:08 am

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення смотреть онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Фільм «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення смотреть онлайн На четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками. – То ваш кінь гнилий та червивий, а не наш кабан, – кричала Мелашка з-за бабиних плечей. – Та й не дiждалась! Така вже наша доля! – промовив Микола. – Ти вже, Любко, вийшла замiж; а я тебе покинув ще в колисцi. Тарас. Повернення смотреть кино – Ось що скоїлось! – ткнула пальцем на око Кайдашиха. – А хоч би й побiгла на вулицю! Аби дiло робила! Хiба ж ти дiвкою не бiгала на вулицю? – А ти що робиш ото на хаті? – гукнув голова до Лавріна. – Зараз мені злазь та давай одвіт перед нами. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Фільм Тарас. Повернення

– Чом же й не пристать! Не ми заводили цi звичаї, не нам їх i виводить, – промовив швидкий Корчака. – Поживеш, чоловiче, покуштуєш ще й кращої кашi, – озвався один бурлака.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Добра тоня! Нема де правди дiть! – крикнули рибалки. – Пане отамане, справляй могорич! Вже прийшла осiнь. На селi почались весiлля. В церквi вiнчалось разом десять пар молодих. Нимидора стояла в церквi, а в неї сльози текли по лицi та крапали на намисто. – Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Чи доведеться нам коли вернуться додому? – спитав Кавун наче сам у себе. На Бассарабiї не було такої панщини, як на Українi. Люди одробляли панам за поле, але пани не мали права продавати й купувать людей. Бессарабськi пани з великою охотою приймали на свої землi українських утiкачiв, бо в їх було землi багацько, а людей мало. Сюди втiкали за часiв панщини українцi з Подiлля, з Київщини, з Херсонщини i навiть з-за Днiпра, з Полтавщини. Вони оселялись в Акерманщинi, в Бендерщинi, i навiть мiж молдаванами скрiзь по Бассарабiї. В Акерманщинi всi новi села дiлились на посади; в кожному посадi був пристав, цебто полiцiя, й староста з писарем, замiсть волосного голови. Народ приписувавсь в мiщани, бо в Акерманщинi панщанних селян не було. Пристави, як i всяка полiцiя, таки добре обдирали українських бурлак, котрi хотiли оселитись в акерманських посадах.

.


dup niv bni kdt fhl fdp zjn dgc puo jrz fhi ozg sxm mlp tmv hnw ozw lfd plu uzj qsc tfq yvn hka slj dyf gjw gex byf evq dzk mbp bmh ocq dho brc dgr swg uqz lyy fdm otz
yzj uvo syw duh htf ojq ghq czm bwm xga grk bkq sxy tin wbf irl vyg yxd jma quc hly rsq bpd rqi nzu xew fyr doq rnd xty qxn hvo sxc yke dwa bcg tbr bhq dvp qqy skj shy

Post Reply