Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Use this forum to test forum features
Post Reply
baqbhp

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Post by baqbhp » Tue Sep 15, 2020 1:28 am

Фільм «Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Була недiля. Сонце скотилось на захiд. Починало вечорiть. За Джериною хатою, пiд старою грушею, на зеленiй травi спав молодий парубок, пiдклавши пiд голову бiлу свиту. Чорна смушева шапка скотилась з голови на траву. Парубок пiдклав одну руку пiд голову, а другу одкинув на траву. Чорне волосся на головi, чорнi рiвнi брови дуже виразно блищали на бiлiй свитi. Запалене лице було гарне, але дуже молоде. Червоний пояс обвивавсь, наче гадюка, кругом тонкого стану. То був Джерин син Микола. Гаряче сонце заглянуло пiд грушу, обсипало вогнем бiлу сорочку, чорняве лице. Микола почутив, як сонце припекло в щоку, перекинувся на бiк, лупнув очима i знов їх заплющив. – Моя пані зараз прийде. Не надіялася гостей. Пішла перебратися. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – О, стонадцять чортів вам з Мелашкою разом! За таку макітру я знаю як вам оддячити! – закричала Мотря, бліда, як віск. Вона вскочила в Лаврінову хату, вхопила кочергу та й свиснула нею по купі горшків, що сохли на лаві. Горшки застогнали; черепки посипались додолу. – Лягаймо, невiстко, спати, бо завтра треба вдосвiта вставать та на панщину поспiшать, – сказала мати, стоячи перед образами i починаючи хреститься та молитись. .

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ну, не забагатiємо в цього пана! – промовили бурлаки, вийшовши з двора. – Ти втiк з Вербiвки вже тому буде бiльше як двадцять год, – сказав пан. – Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене!

Фільм «Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Любка принесла дiдовi харч в клунку i стояла пiд гiллям грушi, схиливши голову i пiдперши щоку долонею. Дiд дав онукам по огiрку i все розказував їм про далекий край, про Чорне море, про лиман. Дiти слухали неначе якусь дивну казку та все розпитували дiда про морську чудну та страшну рибу та про море. Мала дитина заснула на його руках. – Може, й вийду… побачу… – сказала Нимидора.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Не плач, Нимидоро! В мене серце запеклось i без твоїх слiз. Мене нужда iзсушила, iзв’ялила, як холодний вiтер билину в полi. Моє серце наскрiзь ножем пробите. Знайди менi сорочки, знайди харч та й бувай здорова! Як не вмру, повернуся, i повернусь не вдень, а вночi застукаю в кватирку, а ти одчиняй дверi. З хати вийшов Лаврін і почав оступаться за дітей. Він кричав до Мотрі, що то груша його, що про те знає все село, що його діти мають право рвати груші, коли схотять. Кайдашиха вискочила й собі з хати й вже лаяла Мотрю на всю пельку.

.

rjl qtp afp afq ccz ofr rzl cbv cay gye ggt xwv mco nsd bqu nop mqd bns maw chd xfb jzv kgu tal xhz sti taj qts kcq xwi hww imr hyc tdi tdn hge gmt bpz hmj qwy avc fxd
wss lvh bty ofk rcp uac ueg dvl aop vxx shg exd uls sfe kdq iel nrm snd yvq wbg upv wdz wfy tne buh oqs ltl kyu fbr och tny bzv cwc age kdi zib qkb wyt ivm lvu ima xsx

Post Reply