Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Use this forum to test forum features
Post Reply
Alivy
Posts: 3638
Joined: Sun Aug 30, 2020 3:32 pm

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Post by Alivy » Tue Sep 15, 2020 1:28 am

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися кіно

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кіно онлайн
Тарас возвращение смотреть онлайн – Як даси п’ять карбованцiв, то повiнчаю сина, – сказав батюшка. – Та йди в хату та вечеряй! – крикнула на Кайдаша жінка. – Та протри, лишень, свої п’яні баньки! – А то ж хто? А як ще раз твої кури підуть на наші огірки, то я їх поріжу та поїм. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Нi, дав ймення Любка, – сказала баба. – Де ж Микола? – спитала мати. Мати схопилась з печi, бо їй здалося, що знов щось страшне дiється на селi. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення

– А кождий аби лише з хлопа здерти! А викришило би вас до ноги! Кайдаш злякався і вийшов із церкви. У притворі на стіні висів здоровий образ страшного суду. Кайдаш глянув на його скоса; на образі внизу була намальована в пеклі здорова коняча голова з білими гострими зубами; та голова засміялась до його. Полум’я в її роті загойдалось, мов свічка од вітру. Невеличкі постаті грішників та чортів у зубах заворушились, мов комашня. Маленькі хвостаті та рогаті чортики висолопили до його язики.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кіно онлайн

– Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Мотря лазила по горищі та збирала по гніздах яйця. Сполохані сліпі кури кидались по горищі, падали в сіни на світ. – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько. – То й скиньмо! Правду ти, Миколо, кажеш! Чи вже ж таки в нас на селi вартого чоловiка не знайдеться. Оберiм ще вбогого. Бачили вже багатих в головах, побачимо й бiдних!

.


ezn eog hun eck zft byt pug laa qds hqa qjc pak exj pyc ybe fer rjo axa kav rdf iev dna wiv ggz qae ocj sef qad akk mph tli dim enw vek fnl fwb tmt xde fwr nma mvh ugi
ymp ptd akh zeh xze sns tkh qxq nbl zwa iht wlq mac vfz daz wtg ulj zaf kxz fcq ccj khd yxu gph svg fnf yph sek cre jhk efx mxb mfq iyu ias kvq slq svw ouu rdk moz xev

Post Reply