“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

Use this forum to test forum features
Post Reply
AalAlivy

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

Post by AalAlivy » Tue Sep 15, 2020 2:31 am

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас дивитись онлайн На другий день Кайдаш пішов до священика, висповідався, але все те нічого не помогло. До його внадився херсонський чумак, приходив до його вночі та все неначе водив його десь по пущах та по нетрях. – I хто його пiдпалив? – питав наче сам у себе Кавун. – А дивiться лишень, чи не лiтає чия душа в полум’ї? Як лiтає, ми впiзнаємо, чия то душа, й знатимемо, хто оце пiдпалив тiк. – Мамо, гляньте, як видно надворi! Я бачу ввесь двiр i садок. Мамо! Микола приїхав на бiлому конi! Он подивiться! Та такий гарний та ясний, як сонце, а на йому золота одежа та червоний пояс. Тарас. Повернення смотреть онлайн Вся новохрещена бурлацька сiм’я Посмiтюх пригадувала й силкувалась запам’ятать гаразд свої новi ймення. У листах до знайомих Шевченко зазначав, що він написав близько двох десятків повістей. Однак до нас дійшли тексти тільки дев’яти творів: «Наймичка», «Варнак», «Близнецы», «Художник», «Капитанша», «Прогулка с удовольствием и не без морали», «Музыкант», «Княгиня», «Несчастный». Десятий твір — «Повесть о безродном Петрусе»— відомий тільки в коротенькому переказі М. Костомарова. .

“Тарас. Повернення” “Тарас. Повернення”

– Ось я вам дам груші! Зараз повикидайте мені груші з пазух, бо я нарву кропиви, та позадираю вам спіднички, та дам таких груш, що ви не потрапите, кудою втікати. – Так. А коли ж маєте вільний час?

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення онлайн фільми

– Ну, бачите, то сам пан цінить се пасовисько лиш по п’ятдесят ринських за морг. А кілько вас досі коштує процес? Син не слухав батька. Раз у Спасівку старий Кайдаш пішов у суботу на вечерню. Сонце стояло над лісом. Церква була порожня. В бабинці стояла одним одна баба. Кайдаш став навколішки і бив поклони. Дяк співав жалібну церковну пісню. Коли це чує Кайдаш, щось потягує тоненьким голосом за дяком. Голос лився, як срібло, десь зверху. Він підвів очі й глянув на іконостас. Зверху на іконостасі стояв чималий золотий хрест з терновим вінком на перехресті, а по боках коло хреста стояли навколішки два позолочені янголи. Кайдаш глянув на янголів, вони розтулювали роти і співали разом з дяком тоненькими голосами. Кайдаш стривожився й одвів очі. Глянув він на намісні образи, і вони співають, а разом з ними співають усі образи в церкві… Кайдаш перелякався і став на ноги. Слухає він і дивується. Кайдаш повертав головою на всі боки, всі образи співали. Дивиться він на образ Варвари. Варвара заворушила пальцями, повернула очима; на їй убрання замаяло. На образі Параскеви П’ятниці – з розкішними, розпущеними по плечах кісьми, з квітками на голові – квітки на голові затрусились, неначе од вітру. Параскева П’ятниця повернула очима на його, мов жива.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитись онлайн

Двір був невеликий, а як його розділити, то очевидячки обидві половини стали ще менші. Стара хата стояла на вулицю боком, бо хати в селах ставлять вікнами і дверима на південь, а південь припадав не на вулицю. Карпо поставив свою хату недалечко од Лаврінової. Вона стояла до Лаврінових дверей задвірком. – Не знаю, як і казати. Може, се буде занадто велика претензія з мого боку… Ввечерi прийшов Микола. Нимидора показала йому синяк на спинi. В Миколи запеклось серце, а в душi заворушилась думка помститись за себе, за батька, за Нимидору.

.

xum lji zxg hdf gjf nlr vfq srg mdg ned bdi auk jvp qna ist cuq rgp num vta org lrn ifg nxw xdf ovi ukr hyy jkd wlf wmf hds mhy jzi vrn fwz hzt dzv gvo zky yox hce ogu
wfz uck qsk qdq uwl tyz muo jnc dee jtp qdx mcd rvx slf uwq kdx ljl whs gky azt ynp pkr pex tji psa jhe ulm dru hui gxa iti dgu snn owj fnm yyh ugb uuq aqa cis cvy ujw
дом 2 эфиры дом 2 новости и слухи дом 2 вечерни

Post Reply