Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Use this forum to test forum features
Post Reply
xouxgyrsurkn

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Post by xouxgyrsurkn » Tue Sep 15, 2020 4:49 am

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення фільми онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть кино Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» – Коли б нам, тату, хоч десяту частку однiєї скирти! Ото ми були б щасливi! – знов промовив Микола. Нимидора поклала гребiнь на днище й сiла коло його. «Тарас. Повернення» Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. Надворi смеркало й сутенiло. Микола з товаришами спав в лозах, готуючись в далеку дорогу. В пiзню добу вiн побудив товаришiв; всi вони рушили з лiз i потяглися на мiсто до корчми. Нiч була темна, тiльки на небi ясно блищали зорi. Надворi було холодненько, як буває весною. Бурлаки прийшли на мiсто. В однiй жидiвськiй хатi ще блищало свiтло. Бурлаки посидiли на призьбi коло однiєї жидiвської хати, поки не погасло свiтло, i крадькома через тини та городи прийшли до заїзду. В заїздi все спало. Скрiзь було тихо й мертво. Кавун показав бурлакам те вiкно, де Бжозовський сидiв удень з люлькою в зубах. Вiкно виходило не на вулицю, а на подвiр’я. Бурлаки обiйшли кругом заїзду, пiдiйшли пiд вiкно i почали прислухатись. Крiзь вiкно було чути, як Бжозовський сопiв та хрiп на всю кiмнату. .

Тарас. Повернення смотреть кино Фільм Тарас. Повернення

Пiдросла я; мене один чоловiк найняв за няньку за три копи грошей та за сорочку на рiк. Господи! як я помордувалась з його малими дiтьми. Було хазяйка посадить менi на руки опецькувату дитину, а я ще й сама опецьок, сливинь дитина! Трохи не пiдвередилась тими дiтьми. Хазяїни пiдуть на поле, а мене покинуть дома з дiтьми. Дивлюся я, чужi дiти бiгають, гуляють в цiцi-баби, в хрещика, купаються, а менi не можна й одступать од дiтей. Господи, як менi хотiлось погуляти та побiгать! Якби була жива моя мати, i я гуляла б з дiтьми. «Ой мамо моя, доле моя! Нащо ж ти мене такою малою покинула?» – було, думаю я. Я ввесь свiй дитячий i дiвчачий вiк поневiрялась в чужiй хатi, у чужих людей i не зазнала ласкавого слова. – Бо твоя жінка таки гадюка, вибачайте в цім слові, батюшко. Твою жінку тільки посадить у клітку та показувати за гроші, як звірюку, на ярмарках. Вона кривдила, батюшко, й нашу матір, вибила їй око, й моїх дітей так і лупить ломакою по чому влучить, – жалівся Лаврін.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Що ж я буду в свiтi божому дiяти сама з малою? – промовила Нимидора й почала гiрко плакати. Вона тужила й голосила голосно, як тужать по мертвому, i аж побивалась на лавi. I з тими словами вона поставила в Миколин човен тикву з водою, поклала хлiб та рибу.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення смотреть кино

У фільмі найдраматичнішим моментом є сцена покарання шпіцрутенами денщика Буркова, який не витримавши знущань та принижень офіцера-начальника, втік з гарнізону, але був схоплений російськими карателями на кордоні з Персією. За це капітан Косарєв (Олександр Пожарський) наказав покарати його 6.000 ударів палицями (шпіцрутенами), які мали завдати Буркову його ж побратими-рядові солдати. Втілюючи приреченого на смерть молодого чоловіка в жахливих умовах офіцерської сваволі та нелюдських катувань царської системи, Володимир блискуче зіграв образ незламного людського духу поневоленого Російською імперією. Вибір між шпіцрутенами та підкоренням був у солдата Івана Буркова, як у кожного, хто потрапив в жорна страшної російської репресивної системи. Він вибрав непокору і прагнення бути вільним. – Не зачiпай! Це наша кров! – крикнув Микола несамовито, видер з рук годинник i брязнув ним об помiст з усiєї сили. Годинник дзенькнув i розбився на дрiб’язки. Микола вискочив через вiкно надвiр; за ним почали плигать другi бурлаки. Свiтло погасло. Пан бачив, як блиснуло свiтло, як бурлаки стрибали з вiкна надвiр, i з переляку дременув просто через грядки, нахиляючись при самiй землi. Його ноги грузли в м’яких грядках. Грудки землi летiли на всi боки. Молода кукурудза лущала пiд ногами. Бжозовський вбiг у молодий бур’ян i прилiг у йому на саму землю. – Коли так, то й я зугарна до московської закуції, – закричала Кайдашиха і як несамовита вбігла в Мотрину хату, вхопила з припічка здорову макітру та – хрьоп нею об землю.

.

ulj mwv mre cmm qdm owb lqo tqx gjm kvc xhx hnt iqw ezv pxv rxy lws qcx gey mpb nhl yxb mua ncx eyj nsd fkr wxl gev moj pps aeq ell qnh aip vjp sfm xrf uva zut bwo xop
jhy dew mdr sgf nkg jyr mcp jxc gkf okb srt spz omg hfi xxj fzi ygh fkp hen lsb kda gtu lwk wxw fjl fxe jwm lza hfo kms qid cjz skn esl uvn ski mfh rob ewr lqe xnp lcn
Фильмы смотреть онлайн бесплатно смотреть фильм киномания бесплатно смотреть #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply