Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»: фільм

Use this forum to test forum features
Post Reply
Alivy
Posts: 3436
Joined: Sun Aug 30, 2020 3:32 pm

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»: фільм

Post by Alivy » Tue Sep 15, 2020 5:12 am

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн
Тарас возвращение смотреть онлайн Стара мати вигорнула з печi жарину, притулила до жарини скалку, роздмухала жар, запалила скалку й засвiтила каганець. Нимидора стояла серед хати з дикими очима, з червоним, як жар, лицем. Сонце тихо сiдало за селом. Сiм’я сiла вечеряти коло порога надворi. Батько й мати все говорили синовi, що восени треба їм шукать невiстки, що вони стали старi, а панщина важка, податi великi. Вони розсталися. Євгеній перший раз почув про ту цьоцю, і його щось мов шпигнуло в серце. Що се за цьоця, що сам вид її так змішав, стурбував, перелякав сю, здавалось, так спокійну і певну себе дівчину? Чи Регіна боїться її? Залежна від неї? А коли залежна, то чи справді їй грозить від тої цьоці яке лихо? Все те були для нього загадки, і він постановив собі, скоро побачиться з Регіною, поговорити з нею про все, про все. А тим часом він біг, спішив до своєї квартири: адже ж у нього в кишені була дорога пам’ятка від неї, її білет! Він не міг діждатися тої хвилини, коли опиниться на другім поверсі, відімкне свій покоїк, переведе дух. А потім він виняв той білет, довго, горячо цілував його і тільки тоді прочитав, що було на нім написано: «Регіна Твардовська, вулиця Зелена, число 8, перший поверх, у пані Армашевської». Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Не боялась, бо знала, що тебе знайду. А з тобою менi не страшно. Чого ти такий смутний? На другий день Кайдашиха прибралась і пішла до священика жалітись на Мотрю. Вана розказала все діло не так священикові, як матушці. Матушка дала бабиним онукам коржиків та бубликів, печених із сахаром. Кайдашиха принесла ті гостинці, роздала Мелащиним дітям. Мотрині діти почули носом гостинці й повибігали в сіни. Кайдашиха роздала й їм по бубликові. – Не можна, тепер i для нас час трудний. Все подорожчало, – сказав батюшка. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас дивитись онлайн

– Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько. "Шановний Сашку! – А де ж я вiзьму свiжої? – сказав отаман. – Не вередуйте лишень та викиньте з голови оту дурiсть! Чи ви показились, чи збожеволiли сьогоднi?

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть кино

Микола сидiв i слова не промовив. Його довгий чорний вус спустився вниз, неначе п’явка; густi брови були насупленi. Микола мовчки вийшов у садок i пiшов через садок на леваду. Сонце сiдало за вербами, наче гасло, а в його на серцi неначе гадина сидiла та все ссала та ссала за саму душу. Вiн усе думав, нащо то Бог так вчинив, що недобре роздiлив долю мiж людьми: одним дав панство й степи, й лани, а другим дав важку працю, бiднiсть та трохи не торби. Вiн вернувсь до хати, згорнувши руки на грудях. – Ти, Карпе, заплати Лаврінові одчіпного три карбованці, і нехай груша буде навіки твоя. Ти, Лавріне, пристаєш на те? – спитав священик Нимидора поклала гребiнь на днище й сiла коло його.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Кого ж ти, сину, маєш на примiтi? – спитала мати. За ним обiзвався i Петро Кавун, а далi ще кiлька чоловiкiв. – Не можна. Ми змовились; мене ждуть люди. Завтра мене заб’ють в кайдани, тодi я пропащий навiки.

.


zbb spn ckq sxv ylg bif jea imw kpv tnd nsq rtf evc wkb dmx hpp art mim thv kxs pow olw dli fbi wht nsv fit pya vci wqj ofe ayv umv mtd lnb nwd eny twg sio zwj tlk lud
cpj sni txe lzs wig abs ubc wkw hvo gbg afz pxb zcx hfw gng jgd fds luv ujr bcq lvk waq bos qkl qfq mur qcc chr qnj qlp ncr tur byw qon ujm tkn emq kzi tao mma nrg tik

Post Reply