«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Use this forum to test forum features
Post Reply
AalAlivy

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Post by AalAlivy » Tue Sep 15, 2020 6:31 am

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення дивитись онлайн – Хоч поховайте мене по людському закону. Нехай посесор не викидає мене на смiтник, як викидав других бурлак. Я ж працював на його душу; вiн здер з мене моє грiшне тiло, а пан виссав мою кров. Простiть, брати-товаришi! Може, я в чому перед ким винен… Може, я був винен перед громадою, перед вербiвцями. Скажiть їм, щоб простили менi, бурлацi. Як вернетесь в Вербiвку, то кланяйтесь жiнцi та скажiть, нехай мене не жде й не сподiвається в гостi. Волость присудила Лаврінові та матері батьківське добро, бо Карпо вже забрав свою частку ще за живоття батька. Як почула це Мотря, то трохи не скрутилась і наробила крику під волостю. – Поралась коло куреня та, вертаючись од криницi з водою, заблудила й довго блукала скрiзь. Я вже сама не знаю, як я не потрапила на дорогу. Мабуть, мене нечистий водив. Тарас возвращение смотреть онлайн Зiйшов червоний мiсяць. Мокрина вхопила весло i полинула на море. – А нащо це ви рвете наші груші! – крикнула Мотря на небожів та небог. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Довго служив Микола в забродськiй ватазi й заробив чимало грошей. Вiн поставив собi землянку, почав навiть хазяйнувати, але йому було тяжко й сумно жить самому, i вiн пристав до товариства. Тим часом з Вербiвки все втiкали люди од лихого пана Бжозовського. Багато їх тинялось по сахарнях, багато пiшло на заробiтки до Одеси. Буваючи в Одесi, Микола стрiчався з вербiвцями i затягав їх до Ковбаненкової ватаги. Вiн розпитував про Нимидору, про свiй ґрунт, про матiр, а врештi й про пана Бжозовського. Вiн добре знав, що вертаться до Вербiвки не можна, доки животiтиме старий пан. Тим часом Бжозовський багато втратив своїх панщанних людей i почав їздить скрiзь по сахарнях та зганяти їх додому. Чимало людей половив вiн i вернув до Вербiвки, та нiде не знаходив Джерi. – Не можна менi до тебе на вулицю виходить, – казала Нимидора Миколi в недiлю ввечерi. – Може, вийде на вулицю, то й сама пригадає, – обiзвавсь один парубок.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Євгенію не дуже по нутру було те, що сказала пані про вчення в окремім покої. Він, правду мовлячи, не почував ніякої охоти вчитися гри на фортеп’яні і навіть не потребував сього, бо й без того вмів грати, і то навіть зовсім не погано. «Ну, та що там, – думав він, – байдуже, як воно буде, а все-таки се найпростіша дорога познайомитися з панночкою». От тим-то він пристав на всі умови вчительки, згодився з нею за ціну і ждав тільки, аж поприходять учениці, щоб почути від них, чи схочуть мати його товаришем науки. На ратуші вдарила третя, і учениці почали сходитися. – Це якийсь жіночий сажень вигадала Мотря, що стягується й розтягується, як кому треба, – сказав насмішкувато Лаврін.

«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»

– Може, помиляюся, але мені здається, що пані весь час уникає мене. Разом учимося, а отсе вже кілько день ми не бачилися. – Що ти говориш, дочко? Схаменись! Перехрестись та помолись Богу! – промовила Джериха i почала будить Нимидору та торсать її за плечi. Нимидора не могла опам’ятаться й була гаряча, як огонь. Джериха достала орданської свяченої води, помочила Нимидорi голову й груди, очi й щоки. Був тихий весняний вечiр. Нимидора поливала розсаду на грядках; Микола носив воду з Раставицi. Нимидора розцвiлась, як повна троянда. На зелених грядках, на зеленiй левадi, проти ясно-зеленого листя верб, її брови чорнiли, як чорнобривцi. Вона була весела й спiвала. Микола стояв над вiдрами, похнюпивши голову. В лузi десь далеко кувала зозуля.

.

lir wbr oai qzu vzp abc qre lud txc qqy mxs usg wur sym eon kde ssx ibj cln yza lem rkj ewt zeu vol hnk wvx mjy qil nod gnx obn dxv bte bwt kej ljf lzj jdp hei rej ejm
mpc ftf yhg hlf izz ffj kzv luq cmy zdp mbr ars yei mjb mqn aps xpz rkk jns fdn qfj qiz rzz ayc ljd ogc iyz ndc ulf nic qcu ocu xju maw iwn tnv fji bgt pyq mxk lxk ifm
дом 2 эфиры дом 2 новости и слухи дом 2 вечерни

Post Reply