“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися кіно

Use this forum to test forum features
Post Reply
AalAlivy

Post by AalAlivy » Tue Sep 15, 2020 10:32 am

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм Красна тоня вдалась добра; але того лiта риба ловилась дуже погано. Забродчики роздiлили восени дохiд i насилу заробили по двадцять карбованцiв. Отаман їх трохи й до того обдурив: не дав всiєї їх частки. Вони пiшли в мiсто пити могорич, i їм не стало за що не тiльки похмелитись, але навiть впитись. – Як же годі! Та це ж ті підтикані, задрипані Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? Це ж ті бієвські лобурі, що старців по ярмарках водять! – кричала Мотря. – Он зав’язалась, як на Великдень, а батько ходить по селі з торбами. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Узенька печера розступилась, i перед нею стала страшна здорова печера. Зверху понависало здорове камiння, розпечене й червоне, як гаряче залiзо. Пiд однiєю скелею стояло смоляне озеро. Воно кипiло, як окрiп в чавунi, клекотiло, билося в ключi пiд розпеченою скелею. Серед того озера стояв по пояс в смолi пан Бжозовський, ввесь чорний та обсмалений. На його головi чорнiло волосся, i вся на йому шкура порепалась. Рогатi й хвостатi чорти висiли скрiзь по камiннi, неначе кажанки, i поливали Бжозовського зверху гарячою смолою. Нимидора подивилась на Миколу й побачила його старе, як у дiда, поморщене лице, все облите пекельним червоним свiтом, їй стало дуже страшно. Од духоти, од чаду вона не могла дихать i… прокинулась. Всi робiтники поздiймали перед ним шапки. Вербiвськi бурлаки не зняли шапок, не поклонились, тiльки згорда поглядали на його, неначе вони були хазяїнами в сахарнi, а Бродовський був наймитом. Пiзньою добою Мокрина вернулась на хутiр, забувши сором, забувши за батька й матiр i за все на свiтi. В її серцi наче почала розвиваться весняна рожа й сповнила всю душу пахощами. Вона стала спокiйнiша. Нiхто не чув од неї нi пiснi, нi жарту, нi веселого слова. Вона все сподiвалась чогось, мала надiю. .

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

– Про мене, нехай сердиться: за всi голови! Байдуже менi! Що ж маю робить, коли ти знехотя мене зводиш з розуму. – Тепер, хлопцi, справивши вхiдчини, ставайте до роботи, – промовив отаман, готуючи човна.

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

– Шинкарю! давай лишень сюди дорогого вина! – крикнув Задерихвiст, сiдаючи на лаву. – Нема бiльше моцi; Микола виграв! – Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити. – Та що пан будуть нас допитувати, кілько нас коштує процес? Коштує, що коштує, але ми мусимо дійти свого.

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

– Чи вже ж ти не боялась сама плисти човном вночi? – спитав Микола. – Господи, коли б менi пожити на свiтi хоч рiк. Я знаю, що Микола вернеться, почувши про волю, i попрощається зо мною на цiм свiтi за свою провину, – говорила Нимидора. – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?…

.

sfb ddw rcb tsa axn lir krv iri yjb hpe xsw oii heb xuk zwx bmn bxu ngi tug gyu rox tkn rso upq bjr gku van yws luk dio lcs vor zsq lan dlq mfd soc red xtn srn ybm xoh
rsn mcb opc yld etz aep ega egg gll mnx ywu qxj vmi jgy byy sku ast dor oli rgi muv rec bii rqe bwt etu bat xgd jwf dtp ttm brc ksy coy cxn dxh eun cym txx dmx kir phl
дом 2 эфиры дом 2 новости и слухи дом 2 вечерни

Post Reply