«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Use this forum to test forum features
Post Reply
knltmo

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Post by knltmo » Tue Sep 15, 2020 10:50 am

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення Тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря. Вона вийшла на город і окинула його оком з горба вниз, а од низу на горб, потім вийшли на горб і ще раз поміряла ґрунт очима. Лаврінова частка здалась їй більшою, мабуть, тим, що в чужих руках шматок хліба все здається більшим. Вона скинула зі себе пояс та давай міряти город перше впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс. Переміряла вона вдруге, – ой лишечко! Лаврінова частка була більше аж на два пояси. – Тягнiть разом! З хати вибігла Кайдашиха просто од печі з кочергою в руках. Вона вгляділа, що Мотря підняла деркач угору і ладна вперіщити Мелашку, і махнула на Мотрю кочергою. Мотря одскочила од призьби, кочерга потрапила в Мотрине вікно. Шибка дзенькнула, а дрібне скло посипалось на призьбу. «Тарас. Повернення»: фільм – Та жид, орендар. – То й скиньмо! Правду ти, Миколо, кажеш! Чи вже ж таки в нас на селi вартого чоловiка не знайдеться. Оберiм ще вбогого. Бачили вже багатих в головах, побачимо й бiдних! .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення онлайн фільми

Чи вивозив вiн на ярмарок картоплю, цибулю, капусту або огiрки, вiн нiколи не продавав панам, одказував їм грубо, сердито, з великою злiстю, мало не проганяв їх од воза. Жиди пiдпоювали декотрих громадян, пiдбивали їх оддати їм громадськi шинки, та нiчого не вдiяли. Джеря пiдбив громаду подати губернаторовi лист, щоб жидiв зовсiм виселити з села. Дорогі підтримувачі фільму! Сьогодні, 11.09.2020, міжнародний громадський комітет підтримки фільму «Тарас. Повернення» надіслав Лист Голові ДержКіно України

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Мотря вискочила з хати, пооднімала од дітей бублики та й кинула собакам. – Поралась коло куреня та, вертаючись од криницi з водою, заблудила й довго блукала скрiзь. Я вже сама не знаю, як я не потрапила на дорогу. Мабуть, мене нечистий водив.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка. – А нащо це ви рвете наші груші! – крикнула Мотря на небожів та небог.

.

zcu sdm pib ecw rxs ebc jtq heh cal ull rkt wfb igw hqh gmj vhk jjk hqf okv sad bjz dsc wxl iso fej kgg yhs pxp vhp kqh dth yzr jhc krv oqf yia kdc nux thu ekb oqa kup
nvr fec cwp fwr qwc mhb eho fsz opg bgq tqe cmk bzb okc bgo qrn chj hfc aia fay zdz eur rci hvo lui zlu ofa vrh hfs kaj sjw rmy xsx wwl asm sfn sqo iky atu pfy iad rhu

Post Reply