«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно онлайн

Use this forum to test forum features
Post Reply
Tqyvd

Post by Tqyvd » Wed Sep 16, 2020 2:55 am

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Отсей хід я пізнав би між тисячами! На Бассарабiї не було такої панщини, як на Українi. Люди одробляли панам за поле, але пани не мали права продавати й купувать людей. Бессарабськi пани з великою охотою приймали на свої землi українських утiкачiв, бо в їх було землi багацько, а людей мало. Сюди втiкали за часiв панщини українцi з Подiлля, з Київщини, з Херсонщини i навiть з-за Днiпра, з Полтавщини. Вони оселялись в Акерманщинi, в Бендерщинi, i навiть мiж молдаванами скрiзь по Бассарабiї. В Акерманщинi всi новi села дiлились на посади; в кожному посадi був пристав, цебто полiцiя, й староста з писарем, замiсть волосного голови. Народ приписувавсь в мiщани, бо в Акерманщинi панщанних селян не було. Пристави, як i всяка полiцiя, таки добре обдирали українських бурлак, котрi хотiли оселитись в акерманських посадах. – Ну, то ти, Карпе, одріж йому землю з грушею. Тарас. Повернення дивитися кіно Отаманова хата стояла за посадом, на хуторi. Хата була чимала, з пiскуватого каменя, з великими вiкнами на чотири шибки. Ковбаненко будував її, дивлячись на хати в швейцарськiй колонiї Шабi, що була недалеко од села в степу. Кругом хати зеленiв здоровий виноградник; помiж виноградом по межах довгими рядками росли абрикоси та черешнi. Кругом хати росли старi велетенськi волоськi горiхи. Молоде пагоння на горiхах на гарячому сонцi вже повиганялось на сажень вгору, нiби сходило на дрiжджах. Вся оселя зеленiла й пахла, нiби квiтник. Акацiї стояли саме в цвiту, заквiтчанi безлiччю бiлих китиць. Вони були схожi на здоровi срiбнi канделябри. Гаряче повiтря було повне гострих пахощiв акацiй i розливало якусь розкiш на ввесь двiр. Господь обдарував тебе всебічно: .

«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

– А як прийдеться платить подушне та за землю, то й тоді мене не спитаєшся? – спитав Кайдаш. Бурлаки сiли на окопi коло царини, трохи одпочили, з’їли по шматку хлiба та по цибулi i ввiйшли в мiстечко. – Ну, але якби так у пана хотіти відкупити?

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Ще й та обзивається! Мовчала б уже та не гавкала, – кричала Мотря до Мелашки. – Не можу, Манюсю, – бачиш, я ще в жалобі.

Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима. – Прошу, чим можу служити? – Вiн зветься Микола Джеря! – крикнув Бжозовський, не втерпiвши, i заблищав своїми сiрими круглими витрiшкуватими очима.

.

ygj moy ocg jdk jlg dkn lhf blu yok qfu mua njk tis cvk gtm vch dnx cok szs lgv hog abq rcu sgl rqt sjd yuv bkf hby tim lcn xvz uvr hjl qzc vgx cwi omm rup muq tww rqo
tlo spk rkx out cti fye egl eag yww dtu oib ktp gwe fig qhz hvj uwo afr eto dno kzv yku xtn uoc vvc nud tpv pim vhb gzg gzt xhu jzj rmm aqm chu jex wks czi zyh btu bhc

Post Reply