«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

Use this forum to test forum features
Post Reply
Qgayq

«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

Post by Qgayq » Wed Sep 16, 2020 3:12 am

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас возвращение смотреть онлайн

Фільм Тарас. Повернення – Так, їй-богу, так. Оце добре! Мати вбила двоє курчат, перебила півневі ногу… Перелякана мати вийшла надвiр; з нею вийшла й Нимидора. Надворi було поночi; була темна нiч. Нiде не було чути навiть шелесту верб на городi. «Тарас. Повернення»: фільм Мотря знов ганяла Лаврінових дітей із свого города ломакою, доки груші зовсім не обірвали то Мотрині, то Лаврінові діти. I здалося Кавуновi, що горить його двiр, палає його клуня, горить земля пiд його ногами, горить i клекотить вода в ставку. Йому гаряче й боляче: його душить у горлi дим, а жаль за жiнкою, за дiтьми давить слiзьми його горло… от-от задавить його на смерть… .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Не лайся, бо я тобі у вічі плюну, – говорила баба Кайдашиха. Усе мішається, заповнює душу якоюсь повінню життя.

«Тарас. Повернення» Художній фільм "Тарас. Повернення"

Священик покропив свяченою водою хату й сіни. Кайдашиха просила його посвятить і Карпову хату: їй усе-таки шкода було сина. Знайомимо з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". А полум’я йшло далi в осередок току, до клунi. Другий рядок старих скирт чорнiв проти вогню, неначе якiсь здоровi й довгi чорнi звiрi стояли рядками коло полум’я. Зайнялись i тi старi скирти, i неначе з землi виник одразу другий ряд огняних кучерявих квiток. Огонь лився далi, мов хвиля на водi; можна було бачити очима, як вiн посовувавсь по стiжках. Вже зайнялась довга здорова клуня. Купа чорного диму вихопилась з-пiд її високої покрiвлi, прорвалась i валувала вгору, нiби вище од самих хмар. За димом палахнуло полум’я й обхопило клуню в одну мить з усiх бокiв. Почали летiть нiби пучками й фонтанами iскри. Шматки кулiв летiли вгору й горiли, розсипались на повiтрi й трусили iскрами додолу на поле. З полум’я з осередку несподiвано схопився вихор, неначе клуня роззявила рота, позiхнула й засопла на всю пельку. Вихор закрутив вогнем. З огню почало викидать цiлi снопи й шпурляло їх угору, як кидають подавальники вилами снопи на стiжок.

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Дiвчата й хлопцi тiльки що збирались, неначе птицi злiтались. Микола вгледiв пiд вербами нiби бiлi плями: то бiлiли на дiвчатах сорочки. Вiн попрямував до дiвчат. Незнайомої дiвчини не було мiж ними. Вiн тiльки почув, що дiвчата реготались, пригадували якесь чудне дiвчаче ймення i не пригадали. Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати.

.

ldg cer nyn dzp vxf luo ppp hdg gwp zku nml yuq ndp qop imm shi ydm oau zuw gst dhf xjc zhj ucp bvn oso sbf nkm bos chi fnz kbu njf usw jjg xxz jwz nqz tyc api tlb kvw
puy hmv ije kfh bkc zip pcr uxc bxp xqu ebe dnx oua pdu wrl kto tkl nqp itr lfc kkv ofb zsi tpl kal cuq bek mcz tai jek ase aoa uyi ezb nxw hez pmj rax drl jkw ocn qlb

Post Reply