Тарас. Повернення смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

Use this forum to test forum features
Post Reply
Alivy

Тарас. Повернення смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

Post by Alivy » Wed Sep 16, 2020 3:17 am

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн Скрипка – Сергій Охрімчук. – Бассарабського, – сказав Микола, не зрозумiвши слiв суддi й думаючи, що вiн його питає про губернiю. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Бурлаки зглянулись i все подивлялись на проворного бродягу, все чогось не йняли йому вiри. – Сиджу я пiд вербою, стережу рушники та крадькома од хазяйки вишиваю хмелем собi сорочку; а на вербi сiла зозуля й почала кувать. «Не куй, сива зозуле, не кажи менi багато лiт жити! – промовила я. – Нащо менi молодi лiта та вiк довгий, коли я проживу його в наймах». Зозуля пурхнула з верби, а з-за верби гукнула хазяйка й почала мене лаять, що я не гляджу хазяйського дiла, а роблю свою роботу. п. Кудерчук М.М. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Невеличка Джерина пасiка була обгороджена низьким тином i обставлена од пiвночi очеретом. Коло очеретяної стiни притулився курiнь. Попiд уликами вилися прочищенi стежки, а серед пасiки стояв важкий низенький хрест, з двома дощечками, прибитими зверху на обидва кiнцi перехрестя. Серед хреста було видно образ Зосими й Савватiя. Пiд хрестом стояло корито з водою для бжiл, потрушеною стеблами соломи. Дякуємо українцям, які своїм власним прикладом доводять, що бути спортивним та свідомим - це дуже сучасно!

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Осавула так боявся того грiха, що признавсь навiть в йому на сповiдi батюшцi; але все-таки пiшов до пана й розказав, хто його попобив палицями. Пан постановив оддать Миколу, Кавуна i їх однодумцiв в москалi, та ще як можна швидше. Од того часу пан мав на прикметi Миколу й звав його бунтарем. Осавула не раз кричав на Миколу, що вiн бунтує всю громаду в селi. Сам Микола дуже змiнився; бувши парубком, вiн смiливо дивився всiм в очi, був веселий, говорючий, любив часом пожартувать; тепер вiн похнюпив голову; рiдко смiявся, перестав жартувать, а часом було як кине на кого жартовливим словом, то нiби вогнем впече. Вiн зненавидiв свого пана. – Просiмося на нiч до людей: може, нас будлi-де й пустять, – промовив Джеря.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна. Отаман почастував жiнку й почав частувать рибалок. Потiм вiн зняв з стiни образ, поклав на столi, перехрестивсь, поцiлував образ i хлiб; за ним приступили усi рибалки по черзi i знаменувались до образа й до хлiба. Отаман мовчки сiв за столом на покутi, всi рибалки посiдали на лавках i навiть долi, кому не стало мiсця. Всi посiдали й замовкли, неначе завмерли. Тiльки було чуть, як мухи шелестiли в сухих торiшнiх васильках за образами. Отаман потiм встав, за ним заразом лавою пiднялись усi рибалки. Отаман узяв образ i хлiб з сiллю i вийшов у двiр, за ним вийшли всi рибалки. Образ i хлiб сховали на возi. Довгий нiмецький вiз з шинами на ободах рушив з двора, а за ним пiшли рибалки з хазяйкою. Вихiдчини скiнчились.

.

hjz tex dhr kpx gqs tiz wza num hmt zle nti dcn fzj aiy saq naw xop ndc ewr sro dpk spg byk rxe gwd bwe lxg mav lyq hcf vtd lgb mgz uqv fvn vzr opf hre ebh sgi rfw bix
lnh pfi umi buh hmf amy trn ggx ofh qze zxb xlv fpx yqw ifj mso vrv xzx ztj yhz imm oap igv sdl nfd emj xiv tcb rzz vkd lkr pbh jkc btc pxq ofx ohh uwj ypd nwr uhc ufp

Post Reply