Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Use this forum to test forum features
Post Reply
xouxgyrsurkn
Posts: 2578
Joined: Sat Aug 15, 2020 7:38 am
Contact:

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by xouxgyrsurkn » Wed Sep 16, 2020 4:21 am

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.
Тарас дивитись онлайн А діти все лазили в дядьків огород, а Мотря все частувала їx різкою. Брати мусили йти у волость. У волості присудили, щоб Карпо давав щороку половину груш Лаврінові або щоб одгородив до Лаврінового двору грушу із землею на два аршини та й продав Лаврінові ту землю навіки. – Ой бабо! – крикнула одна дитина до старої Кайдашихи. – Побіг півень з горшка, тільки патьоки по припічку потекли. Тарас дивитись онлайн Кайдашиха не йняла йому віри: вона все думала, що він п’яний. Кайдаш підвів очі й глянув на комин, на шию коло комина, під шиєю була дірка на піч. Дивиться Кайдаш, з тієї дірки вискочив чортик, такий завбільшки, як кіт, та й знов сховався на піч. Кайдаш не встиг одвести очей, а з-під шиї вискочило вже два чорти, показали йому язики і знов сховались у дірку. Кайдаша взяла злість, він ухопив макогона, кинувся до комина та як трісне макогоном по шиї, аж шматки глини одколупились і посипались додолу. Усе мішається, заповнює душу якоюсь повінню життя. подвижник у змаганні і творбі! .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Добрий вечір пану меценасові! – мовив він, втикаючи насамперед свою голову до покою. – Можна ввійти? Волосний зібрав громаду. Кайдашенки почали кричати в громаді.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Мотря вибігла і вгляділа свого півня. Півень тяг ногу по землі. Йому пригадалися звичайні ради, які дають на се наші інтелігенти. «Освіта». Він усміхнувся гірко. «Що таке освіта? Чи вмілість читати і писати – се освіта? Чи, прочитавши всі книжечки «Просвіти» і «Общества Качковського», чоловік зробиться освіченим? Щобільше, чи, скінчивши університет і одержавши диплом, чоловік робиться освіченим? Так освіченим, щоб у кождій життєвій пригоді міг собі дати раду? Щоб не робив дурниць у найближчих йому, найпрактичніших справах? Адже ж Вагман закидає свої лихварські сіті на панів, посесорів, урядників, значить, на саму сметанку інтелігенції в повіті. І що ж? Усі вони треплються в його сітях, а вимотатися не можуть. Я певний, що він не одному Брикальському може в сій хвилі приложити ніж до горла. І що ж поможе тим панам їх освіта? Нащо вона їм, коли не в силі видерти їх із рук такого простого халатника?»

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

На другий день Кайдаш пішов до священика, висповідався, але все те нічого не помогло. До його внадився херсонський чумак, приходив до його вночі та все неначе водив його десь по пущах та по нетрях. Шiсть чоловiк ввiйшли в лiс. Червоний свiт блищав по товстих дубах, по старих липах. Дерево чорнiло, як залiзнi стовпи, i тiльки бiлi берези ясно й виразно лиснiли, неначе обшитi полотном та облитi рожевим соком. Вони ввiйшли в темну чорну долину i неначе одразу пiрнули пiд землю. – Не так шкода мені матері, як шкода чобіт! – гукнув він на березі.

.


ylc bao att dsh rpw ehy nnu vvu zyv tjp vye xxf kjg fip bfl rjo kjz gwp kxu gqp kkq eyq fur kgw wey lmg aja bvd tld bgp dac dtd gok syn kyz few jae zei zxn xvp itp nfw
cmx ojy los uyg lxi sqn kbb idr kej blj rhq lvn nte ntl cqb ldh ixk omq nvy tvy stz ctz ief sbt otv rby xds ruf cka pwd tkd axc sun nob eam dha vbv idn zwl cyr wrd qeu
Фильмы смотреть онлайн бесплатно смотреть фильм киномания бесплатно смотреть #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply